Niepubliczna
PORADNIA
Psychologiczno-pedagogiczna

OFERTA

DIAGNOZA

Badanie psychologiczne – cena zł
Badanie pedagogiczne – cena zł
Dysleksja, dyskalkulia – cena zł
Diagnoza psychologiczno-pedagogiczna – cena zł
Wielospecjalistyczna diagnoza rozwoju dziecka – cena zł

KONSULTACJE

Psycholog – cena zł
Fizjoterapeuta – cena zł
Pedagog – cena zł
Logopeda – cena zł

ZAJĘCIA GRUPOWE

Trening umiejętności społecznych
(10 zajęć x 60 min) – cena z
Trening umiejętności wychowawczych
(10 zajęć x 60 min) – cena zł

TERAPIA INDYWIDUALNA

10 spotkań – cena zł
Konsultacje z dojazdem
na terenie Trójmiasta – cena zł

Oferta dla placówek oświatowych

Szkolenia Rady Pedagogicznej
Konsultacje psychologiczne
Konsultacje podczas przygotowania IPETu
Obserwacje psychologiczne
Ceny ustalane indywidualnie

GALERIA ZDJĘĆ

NASI SPECJALIŚCI

Jolanta

Jolanta

Kierownik, Pedagog Specjalny, Diagnosta pedagogiczny

Magister studiów Diagnoza i terapia pedagogiczna (Wyższa Szkoła Ateneum Gdańsk), absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej,  Oligofrenopedagogiki oraz Zarzadzania oświatą.
Ukończyłam liczne szkolenia związane z kompetencjami i rozwojem psychologiczno-pedagogicznym dzieci min „Kurs kwalifikacyjny III stopniowy z zakresu terapii behawioralnej” w IWRD w Gdańsku, szkolenia certyfikujące mnie jako diagnostę  pedagogicznego dzieci i młodzieży w PPP.
W swojej karierze zawodowej pracowałam jako nauczyciel w przedszkolu, terapeuta pedagogiczny z dziećmi z normie rozwojowej, jak i z deficytami. Prowadziłam „Szkołę dla rodziców” i liczne szkolenia z zakresu kompetencji pedagogicznych dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Pracowałam jako wicedyrektor dużej prywatnej placówki oświatowej w Gdańsku. W mojej pracy zawodowej zajmuję się dodatkowo  diagnozowaniem dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (gotowością szkolną, dysleksją, dysgrafią, dysortografią
i dyskalkulią, spektrum autyzmu
ADOS-2). 
Prywatnie jestem mamą trójki dorastających dzieci. Bardzo lubię spędzać aktywnie czas na rowerze i na szlakach w Tatrach. Jestem osobą zaangażowaną w swoją pracę, nieustanie doskonaląc swój warsztat, otwartą i empatyczną dla osób, z którymi współpracuję. Bardzo chętnie angażuje się w akcje charytatywne związane z losem zwierząt schroniskowych, z których częścią mojego domu stały się kot i pies.

Adrianna

Adrianna

Logopeda

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Logopedia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz absolwentka studiów magisterskich na kierunku Logopedia, o specjalności neurologopedia i wczesna interwencja logopedyczna na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła kurs Terapeuty ręki i zaburzeń motoryki małej I i II stopnia oraz kurs Logorytmiki. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach. Praktyki odbywała w Klinice “Budzik” dla dorosłych w Olsztynie oraz w przedszkolu. Jej zainteresowania naukowe i terapeutyczne dotyczą autyzmu oraz zespołu Aspergera. Praca z dziećmi motywuje ją do dalszej chęci rozwoju. Prywatnie uwielbia gotować, podróżować oraz grać w gry planszowe. 

ANNA

ANNA

Fizjoterapeuta

Absolwentka Fizjoterapii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Na co dzień pracuje z dziećmi zmagającymi się z różnymi schorzeniami narządu ruchu, wadami rozwojowymi, obniżonym napięciem mięśniowym, wadami postawy. Doświadczenie zdobywała podczas licznych praktyk zawodowych w Ośrodkach Wczesnej Interwencji oraz turnusów rehabilitacyjnych w ośrodkach rehabilitacji dzieci i młodzieży. Ukończyła kurs Metody Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne, Terapii Tkanek Miękkich w Pediatrii. Certyfikowany terapeuta międzynarodowej metody ETTC Kinesiotaping w Pediatrii wg konepcji Esther de Rhu oraz Terapii Maunalnej koncepcji Maitland. Jej zainteresowania terapeutyczne i naukowe dotyczą głównie problemów ortopedycznych wśród dzieci. Prywatnie uwielbia podróże i sporty zimowe.
Ewa

Ewa

Psycholog, Diagnosta

Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Od 2010 roku zdobywa doświadczenie prowadząc terapię dzieci z trudnościami m. in z zaburzeniami internalizacyjnymi i eksternalizacyjnymi, z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, zachowania oraz z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W swojej pracy ściśle współpracuje z rodzicami, wspiera ich w doskonaleniu umiejętności wychowawczych. Korzysta z metod opartych o stosowaną analizę zachowania oraz podejście poznawczo-behawioralne. Warsztat pracy doskonaliła korzystając z szeregu szkoleń m.in. Trening Umiejętności Społecznych (TUS), Terapia poznawczo- behawioralna dzieci i młodzieży,
3-stopniowe szkolenie terapii behawioralnej osób z autyzmem,  Diagnoza autyzmu i zaburzeń pokrewnych.
Prywatnie kocha życie, las i wędrówki górskie.

JOANNA

JOANNA

Psycholog

Absolwentka psychologii na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym. Ukończyła III stopniowy kurs terapii behawioralnej dzieci z autyzmem oraz kurs Treningu Umiejętności Społecznych w Instytucie Wspomagania Rozwoju Dziecka. W trakcie studiów przez 1,5 roku pracowała jako opiekunka i przez ten czas przekonała się, że praca z dziećmi daje jej dużą radość i chce wiązać z nią swoją przyszłość zawodową. W 2021 roku rozpoczęła studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim “Wczesne wspomaganie oraz edukacja i terapia dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwoju” że ścieżką specjalizacyjną – Całościowe zaburzenia rozwoju. Prywatnie domatorka zakochana w swoim kocie i słodyczach. Od dziecka pasjonatka różnego rodzaju sportów obecnie spełniająca się we wspinaczce sportowej.

Napisz do nas

Kontakt do Poradni

12 + 8 =

Administratorem danych osobowych są „Gdańskie Lwy” Katarzyna Madej z siedzibą w Gdańsku. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.

KONTAKT

AdrEs

Janusza Meissnera 13
80-462 Gdańsk
Zobacz na Mapie Google

Dane kontaktowe

kontakt@gdanskie-lwy.pl
poradnia@gdanskie-lwy.pl
+48 791-215-181

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 7:00 – 17:00
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne

Bądź na bieżąco!